V stredu 2.11.2016 sa druhýkrát uskutočnilo podujatie v priestoroch Slovenskej Národnej Galérie. Posedeli sme nad alchýmiou tvorby beatov počas ôsmeho pokračovania komornej debaty. O postupoch a náladách porozprávali: Dtonate, Petijee, Stratasoul, FVLCRVM. Moderoval MtotheG … z časti stand up, z časti talkshow, vo finále otvorená debata a “rodinné” púšťanie si nikdy nepočutých skladieb. Prezradenie zákulisia, ale aj vzájomné pošťuchovanie a doberanie sa. Ostatný diel bol veľkolepý.

Všetkých hostí spája skladba Amaze Me. Dtonate stojí za originálom, remixy dodalo skvelé slovenské kvarteto Aceman, Fvlcrvm, Stratasoul a Petijee. ajlavmjuzik vydal tento unikátny nosič v podobe vinylu čím sa kruh uzatvára. Bonusom na asfalte je inštrumentálna verzia originálu. Zakúpiť si vinyl môžete online cez ArtAttack Shop, alebo osobne v bratislavských vinylových obchodoch: etc., Dr.Horák a Vinylové platne.

Za krátke video z “posedenia” obligátne ďakujeme Štefanovi Kurillovi, za fotky Petrovi Gállovi.

“JUST PLAYIN’ je formát komorej debaty o tvorbe beatov, procesoch vzniku ale aj prirodzených emóciách. Uvoľnená atmosféra je zárukou. Počas predošlých dielov už stihli porozprávať a popušťať: Brenk Sinatra (AT), Vec, Jimmy Pé, FVLCRVM, Dalyb, Radimo (CZ), Karaoke Tundra, Billy Hollywood, Petijee, Peko, Metys, Dubas (CZ), Biomat, Beyuz, Duhan, Neznámy Interpret, Pkrek, Grizzly, Paul Muts.”

Share Button

Odporúčame pozrieť