Zoznam hudobných producentov, ktorí prijali naše pozvanie sa po októbrovej časti rozrastie o mená Adam Dekan, Esso a Deryck. Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie skvelej atmosféry počas debaty aj koncertu kapely Gladia Moony. Tá predstavila v živom prevedení aktuálne vydané Black Sugar EP. Najbližšie sa stretneme tesne pred vianocami v utorok 18.12. opäť kaviareň Berlinka / SNG na rohu Námestia Ľudovíta Štúra v Bratislave.

JUST PLAYIN‘ je formát komorej debaty v priateľskej atmosfére o tvorbe beatov, procesoch vzniku hudby ale aj prirodzených ľudských emóciách. Rovnakou vetou začíname vždy. Aby sme priblížili návštevníkom čo čakať i keď sa vo finále každý interpret predstaví svojsky. Napríklad Branči Kováč pustil čerstvo vydané skladby z platne Domáce potreby, ktorá iba v ten deň prišla z výroby. FVLCRVM naopak interaktívne ukazoval cez projekciu ako priamo v programe tvorí beaty.

ESSO je skvelý BEATmaker a BEATboxer v jednej osobe Je taktiež členom Street Dance Acadamy a vokálnej skupiny For You. Hudobník, ktorý reprezentoval na mnohých beat battles v zahraničí. Na Red Bull Music Academy Basscamp v Prahe bol pozvaný ako „mladý a nadejný“. Jeho hudbu ste mali možnosť počuť u viacerých raperov napr. Strapo, Nerieš, Kali … opýtame sa ho aj na zvukárčinu vo filme…

ADAM DEKAN v minulosti známy vďaka trip-hopovému ambientnému projektu Nourish My Fame, ktorý s debutovým albumom Nauta (2005) získal pozitívny ohlas u kritiky a predstavil sa na viacerých domácich i zahraničných festivaloch. V roku 2012 stál pri zrode experimentálneho projektu Triple Sun, pôsobil však aj v ďalších hudobných formáciách (napr. Núku), participoval na niekoľkých vokálnych i elektronických albumoch, či početných filmových projektoch a divadelných predstaveniach. Ako člen Gladia Moony sa podielal na kompletnej produkcii Black Sugar EP.

Tretím a posledným hosťom do debaty bude hip hopový beatmaker DERYCK, člen niekdajšieho Gramo Rokkaz. Dodnes spolupracuje a produkuje pre GR Team, DMS, Rytmusa … a ďalších lokálnych zabijakov. Ak si spomínate na skladbu Dame ho a feat Čistychov + Tony Touch z albumu Posledný doberman, produkoval ju práve Deryck.