Zoznam hudobných producentov, ktorí prijali naše pozvanie sa po októbrovej časti rozrastie o mená Adam Dekan, Esso a Deryck. Ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie skvelej atmosféry počas debaty aj koncertu kapely Gladia Moony. Tá predstavila v živom prevedení aktuálne vydané Black Sugar EP. Najbližšie sa stretneme tesne pred vianocami v utorok 18.12. opäť kaviareň Berlinka / SNG na rohu Námestia Ľudovíta Štúra v Bratislave.

JUST PLAYIN’ je formát komorej debaty v priateľskej atmosfére o tvorbe beatov, procesoch vzniku hudby ale aj prirodzených ľudských emóciách. Rovnakou vetou začíname vždy. Aby sme priblížili návštevníkom čo čakať i keď sa vo finále každý interpret predstaví svojsky. Napríklad Branči Kováč pustil čerstvo vydané skladby z platne Domáce potreby, ktorá iba v ten deň prišla z výroby. FVLCRVM naopak interaktívne ukazoval cez projekciu ako priamo v programe tvorí beaty.

Od roku 2015 boli hosťami podujatí JUST PLAYIN’: Brenk Sinatra (AT), Vec, Jureš (Fallgrapp), Dtonate (CZ), Jimmy Pé, FVLCRVM, Stratasoul, Dalyb, Radimo (CZ), Karaoke Tundra (UA), Prezident lourajder, Emil, Billy Hollywood, Petijee, Peko, Dubas (CZ), Biomat, 3ck, Beyuz, Duhan, Neznámy Interpret, Pkrek, Grizzly, Metys, Paul Muts …

ESSO je skvelý BEATmaker a BEATboxer v jednej osobe Je taktiež členom Street Dance Acadamy a vokálnej skupiny For You. Hudobník, ktorý reprezentoval na mnohých beat battles v zahraničí. Na Red Bull Music Academy Basscamp v Prahe bol pozvaný ako “mladý a nadejný”. Jeho hudbu ste mali možnosť počuť u viacerých raperov napr. Strapo, Nerieš, Kali … opýtame sa ho aj na zvukárčinu vo filme…

ADAM DEKAN v minulosti známy vďaka trip-hopovému ambientnému projektu Nourish My Fame, ktorý s debutovým albumom Nauta (2005) získal pozitívny ohlas u kritiky a predstavil sa na viacerých domácich i zahraničných festivaloch. V roku 2012 stál pri zrode experimentálneho projektu Triple Sun, pôsobil však aj v ďalších hudobných formáciách (napr. Núku), participoval na niekoľkých vokálnych i elektronických albumoch, či početných filmových projektoch a divadelných predstaveniach. Ako člen Gladia Moony sa podielal na kompletnej produkcii Black Sugar EP.

Tretím a posledným hosťom do debaty bude hip hopový beatmaker DERYCK, člen niekdajšieho Gramo Rokkaz. Dodnes spolupracuje a produkuje pre GR Team, DMS, Rytmusa … a ďalších lokálnych zabijakov. Ak si spomínate na skladbu Dame ho a feat Čistychov + Tony Touch z albumu Posledný doberman, produkoval ju práve Deryck.