Život je ako rieka… prozaickejší úvod by som ťažko vymýšlal. Rieka však tečie a prispôsobuje sa terénu aj aktuálnym okolnostiam. Podobne ako podujaite Just Playin‘ sa etabluje pokaždé v inom priestore s inými hosťami a odlišnou, ale vždy neopakovateľnou atmosférou. Šieste pokračovanie komornej debaty o tvorbe beatov sa konalo premiérovo v Berlinke. Impozantnom priestore na rohu Esterházyho paláca na nábreží Dunaja v Bratislave.

O postupoch a náladách opäť aj so zahraničnou účasťou. Pozvanie prijali Brenk Sinatra, Karaoke Tundra a FVLCRVM. Poviem narovinu, že som mal ako moderátor veľký rešpekt pred touto skúsenou trojicou hudobných tvorcov. Tá však pominula hneď po zahrievacej sérii otázok. Pišta Kralovič ukázal aj praktické ukážky a každý z hostí zahral skrátený set. Po skončení bola nakoniec spätná väzba od návštevníkov de facto rovnaká ako vždy = každému sa páčil iný interpret a jeho tvorba…

Podujatie bolo súčasťou 11. ročníka festivalu nových menšín [fjúžn]. Ďakujeme Nadácii Milana Šimečku a Slovenskej Národnej Galérii za spoluprácu.

Ďakujeme Stanci za photo