Lounge Life je kolekcia pesničiek, ktoré autor vyprodukoval ako medicínu pre telo, myseľ a dušu poslucháča. Nie je potrebné sa nikam ponáhľať, naopak užiť si príjemný zážitok z počúvania. Iba 18 minút hudby navodí atmosféru nikdy nekončiaceho výletu. Alebo možno naopak si EP ideálne vychutnáte v oddychovom móde. Hudba necháva poslucháčom voľne plynúť ich fantáziu a emócie všetkými smermi.

Odklon od tradičnej hiphopovej produkcie bol pochopiteľný. Lounge Life EP vychádza 22.10.2016 ako ajlavmjuzik release číslo 36. Cover vznikol v rodinnej atmosfére vnútri labelu keď Bejčiho lomo fotografiu decentne doplnil MtotheG. Ten si zahral aj krátke cameo vo videu od Štefana Kurillu. Skladbu Delivery doplnil o atmosferický saxofón Marián Jaslovský.

„V mojom kreatívnom vesmíre mávam dve striedajúce sa obdobia. To prvé je, keď potrebujem tvoriť s interpretmi, nahrávať do mojich vecí v štúdiu a hrať sa s hlasovou stopou. To druhé je robiť si veci úplne sám, s maximálnou slobodou. Dávajúc priestor mojim skrytým hudobným túžbam a víziám. Vždy som chcel robiť hudbu, ktorá bude dobre znieť keď sedíte napr. doma s vyloženými nohami, ale aj keď šoférujete auto a nikto vás pri tom neruší. Osobne mám druh podobnej hudby veľmi rád, pretože ma nikam netlačí. Dúfam, že Lounge Life zanechá podobné pocity.“ komentuje svoj aktuálny release Beyuz.

01. Wonderland
02. Cafeteria
03. Delivery
04. Girl with the diamond look
05. Bird song
06. Flashdance
07. Casino
08. Moonlight

beyuz cover
  • http://facebook.com/ajlavmjuzik