Jeden z najaktívnejších slovenských “gramofonistov” vydal 1.12.2015 po 13 rokoch v hre sólo album. Predošlé EP s Biomatom, dve pokračovania kompilácie Audio Graffiti a nespočetné množstvo featov tak strieda zárez najhlbší. Prevažne inštrumentálny release dopĺňa jediný hosť na mikrofóne (Prezident Lourajder) a zopár beat-nikov (Gruzo, Karaoke Tundra, Pkrek, Ujko).

V digitálnej forme si album 3ck – Spontaneous môžete stiahnuť na tejto stránke zadarmo, alebo za prípadný donate. Distribučných kanálov, cez ktoré sa album šíri do sveta je však nespočet. Záleží iba na vašom rozhodnutí či preferujete stream: Spotify, Deezer, Google Play …, radšej si hudbu stiahnete: iTunes, Bandcamp, Amazon…, alebo si ju popri práci púšťate cez Youtube.

Pôvodne avizovaný rezaný vinyl, sme sa rozhodli zrušiť. Kvôli nedostatočnej kvalite zvuku na testovanom vinyle padla voľba na overenú techniku lisovania. Limitovaný náklad 100ks, pričom prvých 40 bude podpísaných a očíslovaných. Grafické spracovanie coveru má na svedomí Biomat, o bonusový zvuk pre vinyl sa postaral ako vždy Gaex. Aktuálne čakáme na potvrdenie kedy presne budú asfalty vyrobené. Počítame, že najneskôr koncom februára ich budeme rozposielať. Objednať si svoj originál je pre teraz možné iba cez bandcamp profil a teda platiť iba cez paypal. Neskôr budú dostupné ako všetky naše produkty aj v ArtAttack Shope.