S rozširujúcimi sa možnosťami distribučných sietí nastal čas posunúť sa ďalej. Postupne nahrávame na svetové platformy jednotlivé albumy. Najčerstvejší je starší opus Srdce Ulice od Santiaga a Karaoke Tundru. Ten uzavrel prvú tretinu, teda 10 albumov, ktoré nájdete cez Spotify, Deezer, iTunes, Google Play, Amazon atď.

Svetoví sú tiež Prezident Lourajder s albumom Úrad, Duhan s Back to the Future. Hľadajte aj Eremen & Petijee, Pra3x, Fat Kit, Biomat, Krok Spet, Jimmy Pé, alebo Stratasoul – Luvly Isles.

Od prvého momentu vydávania hudby digitálne sa dostavila aj potreba distribuovať ju cez “worldwide” kanály. iTunes, Spotify, Deezer, Google Play, Youtube, Bandcamp, Soundcloud dnes predstavujú pre muzikantov akýsi štandard. Anglická, španielska a predovšetkým japonská mutácia Amazonu je už “iba” kozmetickým (ego) doplnkom.

Na výber sú tri rôzne úrovne, z ktorých si dokáže vybrať každý: zadarmo, určiť si vlastnú cenu, alebo priama platba. Podpora interpretov, ale aj samotného hudobného vydavateľstva je na mieste.

Tu na stránke sú albumy k voľnému stiahnutiu, cez bandcamp si môže jednotlivec určiť vlastnú cenu. Zámerne je daná možnosť bez limitu. Ak zadáte sumu 0€, sťahujete si konkrétny release zdarma. Postupne pridávame jednotlivé projekty aj na Youtube kanál. Existuje mnoho ľudí, ktorí preferujú prehrávanie hudby týmto spôsobom.

Každému, kto je ochotný zaplatiť za nosič v digitálnej podobe, ĎAKUJEME!