3CK

Djingu,resp.turntablismu sa venuje od roku 2002. Prvé roky sa venoval najmä učeniu a pilovaniu rôznych techník. Neskôr začal organizovať pravidelné hip-hop parties „Real deal“ v púchovskom klube Shaka. Tvorbe sa začal venovať približne v roku 2009, kedy vydal svoju prvú oficiálnu skladbu s názvom „Wholetrack“. Hudbu mal na svedomí myjavský Pkrek. Vyšiel na prvej slovenskej turntablism kompilácii Audio Graffiti, ktorú 3ck osobne inicioval. Tvorbe sa venuje stále aktívne.

Na konte mu od tej doby pribudlo veľa sólových trekov ako aj spoluprác s umelcami ako napr.: Karaoke Tundra, Gumbgu, Radimo, Lkama, Majself, Oliver Love, Bene a Delik, Plexo, Eremen a Petijee, Boyband, Dtonate, John Soulcox, Monika Načeva, Gulos Potrok, Minoo, Madame Pepper, Boy Wonder, Prezident Lourajder a iní. Okrem týchto viac menej jednorazových záležitostí má na svedomí aj väčšie projekty a to konkrétne:

– Realizácia „Audio graffiti1,2“-prvej a zatiaľ jedinej DJ výberovky v našej krajine

-spolupráca na prvom slovenskom DJ tool s Karaoke Tundrom s názvom „Samoobsluha“

-vydal spoločné EP s Biomatom s názvom Biotrick – prvý all skratched počin v našej časti Európy

-naskrečoval celý album 31-Pohádky z kumbálu

-nahral mixtape s názvom „TM rekorc rmxtape namixoval 3ck“

-bol prijatý do projektu Visegrad Masala, kde s umelcami zo štátov Vyšegrátskej štvorky nahral spoločné EP s názvom „Unfairy-tales“ a so svojou show obišli všetky štáty Vyšegradskej štvorky.

-debut solo album-Spontaneous vydal domovský label Ajlavmjuzik 1.12.2015, ktorý sprevádzal aj prvý official video na trek Feel the funk (prod. by Gruzo)

-naskrečoval celý album „Trafność spostrzeżeń“ poľskému MCmu menom Hooltai

Medzi jednotlivými spoluprácami a projektami vznikali rôzne freestyle scratch videa, ktoré sa dajú pozrieť na jeho youtube channeli alebo fb fanpage.

Rok 2017 otvoril cennou spoluprácou s Marianom Jaslovským. Vznikol trek „Noon“, ktorý dostal aj vizuálnu podobu maestrom Mirom Kurucom.

facebook.com/3ck
youtube.com/3ck
soundcloud.com/3ck
mixcloud.com/tricktablist
instagram.com/3ck
twitter.com/3ck